Hardware

Robíme viac než len preposielanie zásielok, ktoré sú zložené zo zariadení, káblov a ďalších komponentov. Budujeme Vám pohodlie a bezstarostnosť, na ktorú sa viete spoľahnúť doma alebo vo firme. Zariadenia, ktoré sú odolné, zabezpečené a pomáhajú k produktivite všetkých používateľov.


Sieťová infraštruktúra

Naše služby sú komplexné, zamerané na Vašu spokojnosť. Začínajú sa návrhom celého sieťového riešenia podľa toho, aké zariadenia chcete používať. Pokračujú inštaláciou a zapojením jednotlivých zariadení s bezpečným nastavením. Odovzdaním cloudového rozhrania s rýchlym školením však nekončia a môžu pokračovať aj komplexnou správou na diaľku (väčšinou v prípade firemných zákazníkov).


Výpočtová technika a príslušenstvo

Stolné počítače, počítače na mieru, pracovné a designové laptopy, servery a mnoho ďalšieho dodávame našim klientom spoľahlivo s dodatočnou podporou, ktorá poteší a dodávke zabezpečí pridanú hodnotu. Základom je poznanie Vašich požiadaviek, od ktorých sa odvíja vyskladanie konkrétnych prvkov výpočtovej techniky. Tým dosiahneme dodanie najvyššej hodnoty pri zachovaní najnižších nákladov.